Ekonomi

Başarılı Müdürlüklere Ve Uzmanlara Teşekkür Belgesi

Yoğun Gayret
Başkanlık binasında düzenlenen toplantıda konuşan KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Uzkurt, “Başarı gösteren müdürlüklerimizi ve uzmanlarımızı tebrik ediyorum. Yoğun bir gayret gösterdiniz.” dedi.

E-Devlet’e Taşıdık
KOSGEB Başkanı Uzkurt, 2018 ve 2019 yıllarında kurum olarak bir revizyon süreci yaşadıklarını aktararak, “Bazı desteklerimizde değişikliğe gittik, yeni destek programları kurguladık. Destek süreçlerimizi, e-Devlet ile elektronik ortama taşıdık.” diye konuştu.

Etkin Biçimde Yönlendirin
Bundan sonraki dönemde yeni programlar yerine mevcut programları daha derinleştirmeyi hedeflediklerini kaydeden Uzkurt, “Sizlerden tüm programlarımızı sahada paydaşlarımıza iyi anlatmanızı bekliyoruz. Uzmanlarımızın KOBİ’lerimizi etkin bir biçimde yönlendirmelerini istiyoruz.” dedi.

Mutlu Bir Şekilde Kurumdan Ayrılmalılar
Uzkurt, il müdürlerine ve uzmanlara seslenerek, “Her ne sebeple olursa olsun, KOSGEB’e gelen her bir vatandaşımızın mutlu bir şekilde kurumdan ayrılması birinci önceliğimizdir.” diye konuştu.

İlk 5’e Teşekkür
KOSGEB Başkanı Uzkurt, konuşmasının ardından Destek Miktarı ve Ödeme Olur’u bakımından ilk 5’e giren müdürlüklere ve uzmanlara teşekkür belgesi verdi. Teşekkür belgesi almaya hak kazanan müdürlükler ve uzmanlar şöyle:
Ödenen Destek Miktarı
1. İstanbul İkitelli Müdürlüğü2. Kayseri Müdürlüğü3. Ankara OSTİM Müdürlüğü4. İstanbul İMES Müdürlüğü5. İzmir Kuzey MüdürlüğüUzman Destek Miktarı1. Vural Güntepe- Mardin Müdürülüğü 2. Mustafa Serhat- Mersin Müdürlüğü3. Ayşe Yarbaykoç- Van Müdürlüğü4. Aziz Kayalık- Kayseri Müdürlüğü5. Songül Dağ- Batman MüdürlüğüUzman Ödeme Oluru 1. Vural Güntepe- Mardin Müdürlüğü2. Ayşe Yarbaykoç- Van Müdürlüğü3. Songül Dağ- Batman Müdürlüğü4. Şanlıurfa Müdürlüğü5. Soner Kaynar- Zonguldak Müdürlüğü

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı